Медіаконвертор Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20

Медіаконвертор Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20

Медіаконвертор Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20

Медіаконвертор Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20 - фото 1
Медіаконвертор Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20 - фото 2
Медіаконвертор Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20 - фото 3

Передача/отримання сигналу на хвилі довжиною 1310 нм. Оптичний роз'єм типу SC/PC. Роз'єм RJ-45 для підключення до Ethernet 10/100BASE-TX пристроям. Швидкість: 10/100 Mbps. Максимальний струм: 800 мА. Потужність: 2.5 Вт. Робоча температура: 0°C ~ +70°C

#ACTION_BLOCK#
320.00

Ціна з ПДВ

320 грн

К сравнению

Швидке замовлення

Передача/отримання сигналу на хвилі довжиною 1310 нм. Оптичний роз'єм типу SC/PC. Роз'єм RJ-45 для підключення до Ethernet 10/100BASE-TX пристроям. Швидкість: 10/100 Mbps. Максимальний струм: 800 мА. Потужність: 2.5 Вт. Робоча температура: 0°C ~ +70°C

В наявності в магазині:

loader

Подарунок до цього товару – додайте у кошик

Опис товару Медіаконвертор Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20

Медіаконвертер Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20 призначений для перетворення сигналу з стандарту 10BASE-T /100BASE-TX Fast Ethernet на pвитій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну

Бренд: Step4Net

Особливості

  • Підтримуючи технологію WDM, медіаконвертер дозволяє одночасно передавати і отримувати сигнали на довжині хвилі 1310 нм по одному оптичному волокну на відстань до 20 км
  • Медіаконвертер оснащений 1 портом RJ-45 для звитої пари і 1 портом для оптичного кабелю (SC-конектор) і може використовуватися, як окремий пристрій або встановлюватися в універсальне 14-слотове шасі для медиаконвертеров — FoxGate EC-F14 і Step4Net MC-F14.
  • У пристрої встановлений інтелектуальний чіпсет IP175. Пристрій комплектуються зовнішнім блоком живлення 100-240 В, 50 Гц
  • Оптичний роз'єм типу SC/PC
  • Роз'єм RJ-45 для підключення до Ethernet 10/100BASE-TX пристроям
  • Світлодіодні індикатори інформують про наявність живлення, а також швидкості передачі і статус мережевого і оптичного інтерфейсів

Характеристики

  • Швидкість: 10/100 Mbps
  • Максимальний струм: 800 мА
  • Потужність: 2.5 Вт
  • Робоча температура: 0°C ~ +70°C
  • Температура зберігання: -45°C ~ +80°C
  • Розміри: 95 x70 x 26 мм
  • Вага: 110
  • Розміри в упаковці: 210 x 118 x 50 мм
  • Вага в упаковці: 270 г

Характеристики товару Медіаконвертор Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20

Тип пристрою:

медіаконвертер

Робоча температура, °C:

0 ~ +70

Розміри, мм:

95x 70 x 26, в упаковці - 210 x 118 x 50

Вага, г:

110, в упаковці - 270

Комплект поставки товару Медіаконвертор Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20

  • медіаконвертер
  • блок живлення
  • інструкція

Відгуки про товар Медіаконвертор Step4Net 10/100Base-TX to 100Base-FX MC-A-0.1-1SM-1310nm-20

  • Відгуки (0)
  • Питання (0)

Ваш відгук буде першим

Додати відгук

Оцінка

Выберите то количество звёзд, которое отражает ваше общее удовлетворение товаром.

Переваги:

Недоліки:

Ваш відгук

Введено символов: 0 / 600

Советы и рекомендации по составлению отзыва:

  • Сфокусируйтесь только на этом продукте. Расскажите покупателям Ваше мнение о продукте
  • Свяжитесь с нами при наличии проблем, не касающихся специфики товара (доставка, гарантия, сервис)
Оберіть зображення Оберіть зображення

ПІБ:

Email:

Натискаючи кнопку "Відправити" ви погоджуєтеся з угодою користувача

Ваше питання буде першим

Додати питання

Ваше питання

Введено символов: 0 / 600

Натискаючи кнопку "Відправити" ви погоджуєтеся з угодою користувача

loader
loader