Передача відео по оптоволокну

Фільтр

Показати по:

Вид:

Код товару: 103079

Разъем для быстрого монтажа на кабель с одномодовым оптическим волокном Fast connector SC/UPC-FTTH-02

Хіт продажу
Скрепа з нержавіючої сталі для стрічки 10 мм. BC-10
Скрепа з нержавіючої сталі для стрічки 10 мм. BC-10
В наявності
Код товару: 101422
2 грн

Код товару: 101422

Скрепа з нержавіючої сталі для стрічки 10 мм. BC-10

Хіт продажу
Пігтейл оптичний SC/UPC 10007
Пігтейл оптичний SC/UPC 10007
В наявності
Код товару: 113826
29 грн

Бренд: UA

Код товару: 113826

Пігтейл оптичний SC/UPC. Довжина 1 м. Товщина обплетення 3 мм

SFP модуль MERCURY 1.25G 1310nm 20Km
SFP модуль MERCURY 1.25G 1310nm 20Km
В наявності
Код товару: 114096
570 грн

Бренд: UA

Код товару: 114096

SFP модуль. Пропускна спроможність 1.25G. Довжина хвилі 1310nm. Максимальна відстань 20 км. Тип конектора SC. Підтримка технології WDM. Підтримка і контроль DDM

SFP модуль MERCURY 1.25G 1550nm 20Km
SFP модуль MERCURY 1.25G 1550nm 20Km
В наявності
Код товару: 114097
570 грн

Бренд: UA

Код товару: 114097

SFP модуль. Пропускна спроможність 1.25G. Довжина хвилі 1550nm. Максимальна відстань 20 км. Тип конектора SC. Підтримка технології WDM. Підтримка і контроль DDM

Медіаконвертер MC-D-0,1-1SM-1310nm-20
Медіаконвертер MC-D-0,1-1SM-1310nm-20
Немає
1
Код товару: 104742
323 грн

Бренд: UA

Код товару: 104742

Медіаконвертор призначений для перетворення сигналу зі стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на звитій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну, дозволяє одночасно передавати і отримувати сигнали на довжині хвилі 1310 нм по одному оптичному волокну на відстань до 20 км.

Бренд: PRC

Код товару: 109029

Пара медіаконверторів одноволоконних 10/100/1000Mb з робочою відстаню до 20 км

SC/UPC адаптер (з'єднувач)
SC/UPC адаптер (з'єднувач)
Немає
Код товару: 105797
15 грн

Бренд: PRC

Код товару: 105797

SC/UPC адаптер (соединитель) для сопряжения коннекторов и оптимизации работы в волоконно-оптических сетях. Размеры 32х22х9мм

Код товару: 103166

Распределительный оптический кабель FTTH001-SM-02, бухта 500м

Код товару: 103168

Распределительный оптический кабель FTTH001-SM-18 для подвеса, бухта 500м

Бренд: FoxGate

Код товару: 105855

Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFP-1SM-1310nm-3SC

Бренд: FoxGate

Код товару: 105857

Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFP-1SM-1550nm-3SC

Бренд: UA

Код товару: 102921

Медіаконвертор 10 / 100Base-TX одноволоконного WDM EC-23521-1SM-1310-20

Код товару: 102922

Медіаконвертор 10 / 100Base-TX одноволоконного WDM EC-23721-1SM-1550-20

Код товару: 101523

Бандажная лента из нержавеющей стали. BT-10x07- 50м

Код товару: 106046

Крюк для підвіски елементів кабельної арматури на опорах SP-8.

Код товару: 100961

Затискач натяжний для FTTH кабелю з нержавіючої сталі ASF-SSP

Код товару: 101530

Інструмент для натягу, загинання і обрізки сталевої бандажної стрічки. (типу PCL) BTТ-02

Стрипер для FTTH кабелю FTTH-STRIPPER
Стрипер для FTTH кабелю FTTH-STRIPPER
Немає
Код товару: 103169
792 грн

Код товару: 103169

Стрипер для FTTH кабелю. FTTH-STRIPPER

Стриппер для FTTH кабелю DC-300
Стриппер для FTTH кабелю DC-300
Немає
Код товару: 101867
2 490 грн

Код товару: 101867

Стриппер для FTTH кабеля. DC-300

Часті питання

Які пристрої передачі відео по оптоволокну найпопулярніші?
Які пристрої передачі відео по оптоволокну найдешевші?
Чому при покупці пристроїв передачі відео по оптоволокну вибирають Bezpeka-Shop.com?
Переваги покупки пристроїв передачі відео по оптоволокну в інтернет-магазині Bezpeka-Shop.com: