Передача відео по оптоволокну

Фільтр

Показати по:

Вид:

Код товару: 103079

Разъем для быстрого монтажа на кабель с одномодовым оптическим волокном Fast connector SC/UPC-FTTH-02

Хіт продажу
Медіаконвертер UOF7201GE
Медіаконвертер UOF7201GE
В наявності
Код товару: 110205
1 400 грн

+ 70 грн. бонусами Бонуси

Бренд: Utepo

Код товару: 110205

Медіаконвертор, призначений для конвертування сигналу Ethernet. Живлення: DC 48В-57В; Інтерфейси: 1-RJ45 1000Мб/с, 1-SFP модуль (LC port); Дистанція передачі: залежить від підключеного модуля; Захист: Живлення 2КВ, Сигнал 1КВ, ESD 6КВ; Розмір: 94х71х26 мм; Матеріал: алюміній

Хіт продажу
SFP модуль MERCURY S1213-S03C
SFP модуль MERCURY S1213-S03C
В наявності
Код товару: 113824
342 грн

Бренд: UA

Код товару: 113824

SFP модуль. Пропускна спроможність 1.25G. Довжина хвилі 1310nm. Максимальна відстань 3 км. Тип конектора SC. Підтримка технології WDM. Підтримка і контроль DDM

SFP модуль MERCURY S1215-S03C
SFP модуль MERCURY S1215-S03C
В наявності
Код товару: 113825
342 грн

Бренд: UA

Код товару: 113825

SFP модуль. Пропускна спроможність 1.25G. Довжина хвилі 1550nm. Максимальна відстань 3 км. Тип конектора SC. Підтримка технології WDM. Підтримка і контроль DDM

Пігтейл оптичний SC/UPC 10007
Пігтейл оптичний SC/UPC 10007
В наявності
Код товару: 113826
29 грн

Бренд: UA

Код товару: 113826

Пігтейл оптичний SC/UPC. Довжина 1 м. Товщина обплетення 3 мм

Медіаконвертер Utepo UOF7301E-POE
Медіаконвертер Utepo UOF7301E-POE
В наявності
Код товару: 111819
1 509 грн

+ 75 грн. бонусами Бонуси

Бренд: Utepo

Код товару: 111819

Медіаконвертер, призначений для конвертування сигналу. Інтерфейси: 1x RJ45 (100м) з підтримкою PoE (802.3 af / at, 30Вт), 1x SFP (155M); Дистанція передачі: залежить від підключеного модуля; Захист: живлення 2КВ, сигнал 1КВ, ESD 6КВ; Живлення: DC 48В-57В; Розміри: 103х82х25 мм

Бокс Crosver FOB-05-24
Бокс Crosver FOB-05-24
В наявності
Код товару: 198620
659 грн

Бренд: Crosver

Код товару: 198620

Кількість портів вводу магістрального кабелю: 2. Кількість портів вводу абонентського кабелю: 24. Максимальна кількість розміщуваних адаптерів типу SC: 24. Максимальна кількість розміщуваних термоусаджувальних гільз: 48

Оптичний адаптер Cor-X AD-SC/PC simplex
Оптичний адаптер Cor-X AD-SC/PC simplex
В наявності
Код товару: 198657
5 грн

Код товару: 198657

Оптичний адаптер AD-SC/PC призначені для з'єднання або підключення конекторів, встановлених на оптичних з'єднувальних та монтажних шнурах.

Оптична розетка Crosver FOR-02
Оптична розетка Crosver FOR-02
В наявності
Код товару: 198791
15 грн

Бренд: Crosver

Код товару: 198791

FOR-02 - пластикова настінна оптична розетка, яка дозволяє зрощувати до 2-х оптичних волокон. Розміри: 86 х 86 х 22 мм. Кількість абонентських виводів: 2. Максимальна кількість зварок: 2

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1 м
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1 м
В наявності
Код товару: 188949
1 грн

Бренд: Cor-X

Код товару: 188949

Patchcord OFPC-SC/UPC-SC/UPC-1 м являє собою симплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами SC. Спосіб полірування конектора UPC

Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м
Оптичний патч-корд Cor-X OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м
В наявності
Код товару: 188950
1 грн

Бренд: Cor-X

Код товару: 188950

Patchcord OFPC-SC/UPC-SC/UPC-3 м являє собою симплексний відрізок кабелю заданої довжини і зовнішнього діаметра, закінцьований з двох сторін конекторами SC. Спосіб полірування конектора UPC

Новинка
Медіаконвертер Step4Net MC-D-0,1-1SM-1310nm-20
Медіаконвертер Step4Net MC-D-0,1-1SM-1310nm-20
В наявності
Код товару: 188955
227 грн

Бренд: Step4Net

Код товару: 188955

Медіаконвертор призначений для перетворення сигналу зі стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на звитій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну, дозволяє одночасно передавати і отримувати сигнали на довжині хвилі 1310 нм по одному оптичному волокну на відстань до 20 км.

Медіаконвертер MC-D-0,1-1SM-1310nm-20
Медіаконвертер MC-D-0,1-1SM-1310nm-20
Немає
1
Код товару: 104742
257 грн

Бренд: UA

Код товару: 104742

Медіаконвертор призначений для перетворення сигналу зі стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на звитій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну, дозволяє одночасно передавати і отримувати сигнали на довжині хвилі 1310 нм по одному оптичному волокну на відстань до 20 км.

Бренд: PRC

Код товару: 109029

Пара медіаконверторів одноволоконних 10/100/1000Mb з робочою відстаню до 20 км

SC/UPC адаптер (з'єднувач)
SC/UPC адаптер (з'єднувач)
Немає
Код товару: 105797
15 грн

Бренд: PRC

Код товару: 105797

SC/UPC адаптер (соединитель) для сопряжения коннекторов и оптимизации работы в волоконно-оптических сетях. Размеры 32х22х9мм

Бренд: FoxGate

Код товару: 105855

Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFP-1SM-1310nm-3SC

Бренд: FoxGate

Код товару: 105857

Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFP-1SM-1550nm-3SC

Бренд: UA

Код товару: 102921

Медіаконвертор 10 / 100Base-TX одноволоконного WDM EC-23521-1SM-1310-20

Код товару: 102922

Медіаконвертор 10 / 100Base-TX одноволоконного WDM EC-23721-1SM-1550-20

Стрипер для FTTH кабелю FTTH-STRIPPER
Стрипер для FTTH кабелю FTTH-STRIPPER
Немає
Код товару: 103169
792 грн

Код товару: 103169

Стрипер для FTTH кабелю. FTTH-STRIPPER

Часті питання

Які пристрої передачі відео по оптоволокну найпопулярніші?
Які пристрої передачі відео по оптоволокну найдешевші?
Чому при покупці пристроїв передачі відео по оптоволокну вибирають Bezpeka-Shop.com?