Товари FoxGate

Товари, представлені виробником:

Акція
Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-3SC
Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1550nm-3SC
В наявності
Код товару: 165336
620 грн

Бренд: FoxGate

Код товару: 165336

Система діагностики: DDM. Довжина хвилі передачі: 1550 нм Довжина хвилі прийому: 1310 нм. Швидкість передачі: 1.25 Гб/сек. Напруга живлення: 3.3 В. Дальність зв'язку: 3 км. Тип оптичного роз'єму: SC

Акція
Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1310nm-3SC
Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFPd-1SM-1310nm-3SC
В наявності
Код товару: 165334
620 грн

Бренд: FoxGate

Код товару: 165334

Система діагностики: DDM. Довжина хвилі передачі: 1310 нм. Довжина хвилі прийому: 1550 нм. Швидкість передачі: 1.25 Гб/с. Напруга живлення: 3.3 В. Дальність зв'язку: 3 км. Тип оптичного роз'єму: SC

Бренд: FoxGate

Код товару: 198554

Система діагностики: DDM. Довжина хвилі передачі: 1550 нм Довжина хвилі прийому: 1310 нм. Швидкість передачі: 1.25 Гб/сек. Напруга живлення: 3.3 В. Дальність зв'язку: 20 км. Тип оптичного роз'єму: LC

Бренд: FoxGate

Код товару: 198553

Система діагностики: DDM. Довжина хвилі передачі: 1310 нм Довжина хвилі прийому: 1550 нм. Швидкість передачі: 1.25 Гб/сек. Напруга живлення: 3.3 В. Дальність зв'язку: 20 км. Тип оптичного роз'єму: LC

Бренд: FoxGate

Код товару: 198552

Система діагностики: DDM. Довжина хвилі передачі: 1550 нм Довжина хвилі прийому: 1310 нм. Швидкість передачі: 1.25 Гб/сек. Напруга живлення: 3.3 В. Дальність зв'язку: 3 км. Тип оптичного роз'єму: LC

Бренд: FoxGate

Код товару: 198551

Система діагностики: DDM. Довжина хвилі передачі: 1310 нм Довжина хвилі прийому: 1550 нм. Швидкість передачі: 1.25 Гб/сек. Напруга живлення: 3.3 В. Дальність зв'язку: 3 км. Тип оптичного роз'єму: LC

Бренд: FoxGate

Код товару: 198550

Система діагностики: DDM. Довжина хвилі передачі: 1550 нм Довжина хвилі прийому: 1310 нм. Швидкість передачі: 1.25 Гб/сек. Напруга живлення: 3.3 В. Дальність зв'язку: 20 км. Тип оптичного роз'єму: SC

Бренд: FoxGate

Код товару: 198549

Система діагностики: DDM. Довжина хвилі передачі: 1310 нм Довжина хвилі прийому: 1550 нм. Швидкість передачі: 1.25 Гб/сек. Напруга живлення: 3.3 В. Дальність зв'язку: 20 км. Тип оптичного роз'єму: SC

Медіаконвертер FoxGate EC-SFP1000-FE/GE-LFP
Медіаконвертер FoxGate EC-SFP1000-FE/GE-LFP
Немає
Код товару: 198548
872 грн

Бренд: FoxGate

Код товару: 198548

Стандарти: IEEE 802.3z/AB, 10/100/1000Base-T, 100/1000Base-FX. Звита пара UTP, FTP: Cat.5e або Cat.6 до 100 м. Наявність функції LFT (Link Fault Pass Through). Швидкість передачі даних: 1000 Мбіт/с та 100 Мбіт/с в обидві сторони. Світлодіодні індикатори: TP Act, Fdx, 100, 1000, Power, FX Act

Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP
Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP
Немає
Код товару: 198547
700 грн

Бренд: FoxGate

Код товару: 198547

Передача сигналу на довжині хвилі 1550 нм. Стандарти: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E. Індікатори: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX. DIP перемикачі: converter mode, modified cut through mode, flow control, P2 duplex, P1 duplex, 10M/100M, auto-negotiation, auto send, LFP, auto loop back test. Автовизначення для Ethernet: 10/100 Мбіт, Full/Half Duplex. Розміри: 94 x 70 x 26 мм

Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP
Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310nm-20-LFP
Немає
Код товару: 198546
700 грн

Бренд: FoxGate

Код товару: 198546

Передача сигналу на довжині хвилі 1310 нм. Стандарти: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E. Індікатори: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX. DIP перемикачі: converter mode, modified cut through mode, flow control, P2 duplex, P1 duplex, 10M/100M, auto-negotiation, auto send, LFP, auto loop back test. Автовизначення для Ethernet: 10/100 Мбіт, Full/Half Duplex. Розміри: 94 x 70 x 26 мм

Медіаконвертер FoxGate EC-SFP1000-FE/GE
Медіаконвертер FoxGate EC-SFP1000-FE/GE
Немає
Код товару: 102943
837 грн

Бренд: FoxGate

Код товару: 102943

Стандарти: IEEE 802.3z/AB, 10/100/1000Base-T, 100/1000Base-FX. Звита пара UTP, FTP: Cat.5e або Cat.6 до 100 м. Швидкість передачі даних: 1000 Мбіт/с та 100 Мбіт/с в обидві сторони. Світлодіодні індикатори: TP Act, Fdx, 100, 1000, Power, FX Act

Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1550nm-20
Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1550nm-20
Немає
Код товару: 102925
646 грн

Бренд: FoxGate

Код товару: 102925

Передача сигналу на довжині хвилі 1550 нм. Стандарти: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E. Індікатори: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX. Автовизначення для Ethernet: 10/100 Мбіт, Full/Half Duplex. Розміри: 94 x 70 x 26 мм

Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310nm-20
Медіаконвертер FoxGate EC-B-0,1-1SM-1310nm-20
Немає
Код товару: 102924
646 грн

Бренд: FoxGate

Код товару: 102924

Передача сигналу на довжині хвилі 1310 нм. Стандарти: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX/FX, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3E. Індікатори: FEF, FXL, PWR, TXL, SPD, FDX. Автовизначення для Ethernet: 10/100 Мбіт, Full/Half Duplex. Розміри: 94 x 70 x 26 мм

Бренд: FoxGate

Код товару: 105857

Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFP-1SM-1550nm-3SC

Бренд: FoxGate

Код товару: 105855

Одноволоконний SFP 1Gbps WDM модуль FoxGate SFP-1SM-1310nm-3SC